Mercedes-Benz CLS 350 benzín + elektro

Rok výroby: 9/2019
Obsah motoru: 1991 ccm
Výkon motoru: 22 kW (265 koní)
Stav tachometru: 61837 km
VIN: WDD2573501A051699

Výbava: ABS, ESP, Nouzové brždění, Protiprokluzový systém kol (ASR), Sledování jízdního pruhu, 360° monitorovací systém (AVM), Asistent rozjezdu do kopce, Parkovací asistent, Parkovací kamera, Parkovací senzory, Rozpoznávání dopravních značek, Tempomat, Parkovací senzory přední, Parkovací senzory zadní, Ambientní LED osvětlení interiéru, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, El. ovládání oken, El. ovládání zrcátek, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Pádla řazení na volantu, Posilovač řízení, Senzor stěračů, Senzor tlaku v pneumatikách, Síťka mezistěny zavazadlového prostoru, Venkovní teploměr, Vyhřívaná zrcátka, Zadní loketní opěrka, Apple Car Play, Autorádio, DVD přehrávač, Hlasové ovládání palubního počítače, Originální autorádio, Palubní počítač, Satelitní navigace, Dělená zadní sedadla, El. seřiditelná sedadla, Isofix, Kožená sedadla, Kožené potahy, Nastavitelná sedadla, Sportovní sedadla, Vyhřívaná sedadla, El. seřiditelné sedadlo řidiče, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, LED světlomety plnohodnotné, Litá kola, Tažné zařízení, Start/Stop systém

Cena: 1290000 kč