Mercedes-Benz S 320 CDI 4Matic

Rok výroby: 8/2007
Obsah motoru: 2987 ccm
Výkon motoru: 173 kW
Stav tachometru: 229962 km
VIN: WDD2211801A152877

Výbava: ABS, ESP, Protiprokluzový systém kol (ASR), Asistent rozjezdu do kopce, Parkovací kamera, Parkovací senzory, Tempomat, Parkovací senzory přední, Parkovací senzory zadní, Centrální zamykání, Dálkové centrální zamykání, Imobilizér,
Bezklíčkové ovládání, El. ovládání oken, El. ovládání zrcátek, Elektrochromatické vnitřní zpětné zrcátko, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Posilovač řízení, Senzor stěračů, Senzor tlaku v pneumatikách, Síťka mezistěny zavazadlového prostoru,
Střešní okno, Venkovní teploměr, Vyhřívaná zrcátka, Vyhřívané trysky ostřikovačů skla, Zadní loketní opěrka,
Autorádio, CD přehrávač, Originální autorádio, Palubní počítač, Satelitní navigace, Kožená sedadla, Kožené potahy, Odvětrávání sedadel, Vyhřívaná sedadla, Výškově nastavitelná sedadla, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče,
Automatické přepínání dálkových světel, Mlhovky, Ostřikovače světlometů, Xenony, Litá kola, Regulace výšky podvozku, Vzduchové odpružení

Cena: 339000 kč