Audi A8 4×4 TOP STAV

Rok výroby: 3/2013
Obsah motoru: 2967 ccm
Výkon motoru: 184 kW
Stav tachometru: 74845 km
VIN: WAUZZZ4H5DN027895

Výbava:

ABS, ESP, Nouzové brždění, Protiprokluzový systém kol (ASR)
Asistent rozjezdu do kopce, Rozpoznávání dopravních značek, Tempomat
Alarm, Centrální zamykání, Dálkové centrální zamykání
Bezklíčkové ovládání, El. ovládání oken, El. ovládání zrcátek, Elektrochromatické vnitřní zpětné zrcátko, Kožené čalounění, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Pádla řazení na volantu, Posilovač řízení, Roletky na zadní okna, Senzor stěračů, Senzor tlaku v pneumatikách, Venkovní teploměr, Vyhřívaná zrcátka, Vyhřívané trysky ostřikovačů skla, Zadní loketní opěrka, Otáčkoměr
Autorádio, CD měnič, CD přehrávač, DVD přehrávač, Hlasové ovládání palubního počítače, Originální autorádio, Palubní počítač, Satelitní navigace
El. seřiditelná sedadla, Nastavitelná sedadla, Odvětrávání sedadel, Příprava pro isofix, Vyhřívaná sedadla, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, El. seřiditelné sedadlo řidiče. Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, LED světlomety plnohodnotné, Ostřikovače světlometů, Xenony
Litá kola, Tónovaná skla. Regulace výšky podvozku, Start/Stop systém, Vzduchové odpružení

Cena: 599000 kč