Mercedes Benz CLS 350 CDI 4Matic

Rok výroby: 12/2011
Obsah motoru: 2 987 ccm
Výkon motoru: 195 kW (265 koní)
Stav tachometru: 239 591 km
VIN: WDD2183931A038602

Výbava: ABS, ESP, Protiprokluzový systém kol (ASR), Sledování jízdního pruhu, Adaptivní tempomat, Asistent rozjezdu do kopce, Parkovací asistent, Rozpoznávání dopravních značek, Tempomat, Centrální zamykání, Dálkové centrální zamykání, Deaktivace airbagu spolujezdce, El. ovládání oken, El. ovládání zrcátek, Elektrochromatické vnitřní zpětné zrcátko, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Pádla řazení na volantu, Posilovač řízení, Senzor stěračů, Senzor tlaku v pneumatikách, Venkovní teploměr, Vyhřívaná zrcátka, Vyhřívané trysky ostřikovačů skla, Zadní loketní opěrka, Autorádio, CD přehrávač, Hlasové ovládání palubního počítače, Originální autorádio, Palubní počítač, Satelitní navigace, El. seřiditelná sedadla, Nastavitelná sedadla, Odvětrávání sedadel, Příprava pro isofix, Vyhřívaná sedadla, El. seřiditelné sedadlo řidiče

Cena: 430000 kč